Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUSE

PROSTOR  PRO  VAŠE  DOTAZY  A  NÁZORY :

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil will crash worldwide internet

(Mashacrask, 20. 12. 2017 0:01)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

XEvil solve CAPTCHA of Google, Facebook, Yandex, VKontakte, and 8400 others!

(Juliezrix, 27. 11. 2017 0:59)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Я круче всех

(LoppieDwert, 6. 6. 2017 23:36)

coachdavetaylor@yahoo.com

Test, just a testTest, just a test

(Meediafeleap, 4. 5. 2017 2:16)

Zvíře autistou

(Andrea, 28. 2. 2017 17:36)

Může být zviře autista?

Autista

(Bronislava Michalcova, 2. 5. 2016 12:04)

Dobrý den,mám 7 leteho syna s těžkou formou autismus a mentální retardaci!Neublizuje lidem ani zvířatům ,ale sám sobě!Zvirat se nebojí ,ale když mu bylo tři tak ho hlídala babička s jejim starým psem a asi ho pejsek napadnul!Od té doby k pejskům nejde!Predtim se chodil mazlit!Ted se chodí mazlit k oveckam a kozickam!;-)Miluje srst a moje vlasy které ho uklidnuji!Chtela bych se zeptat kolik by me stal takový pejsek pro Autisty nebo jeho výcvik?Dekuji

2 Autisti

(Jana, 8. 10. 2014 21:27)

Chtěla jsem se zeptat,jestli je možný pes i pro dva autisti? Oba s mentální retardací.Synovi je 10let a dceři 6 let ale bojí se malých psů.Velký jí nevadí,měla pravidelnou kanisterapii.Ještě se chci zeptat jestli na procházku můžou být ke psovi připnutý dvě děti. Jedno letí druhý musím táhnout.Předem moc děkuju s pozdravem Jana

Re: 2 Autisti

(ELVA HELP o.s., 12. 1. 2015 20:33)

Děkujeme za důvěru a dotaz. Nevylučuji možnost jednoho psa v rodině kde žijí dvě děti s PAS. Vše je však nutno dobře prokomunikovat osobně. Rádi se s Vámi zkontaktujeme na adrese andreabaja@seznam.cz .

Dotaz

(Renata , 11. 5. 2013 20:30)

Dobrý večer,chtěla jsme se jen zeptat :u vás si můžou zažádat pouze rodiče autistických dětí? Máme mentálně postiženého syna (kombinované postižení-dmo,mikrocefalie,epi,oční vada,srdeční vada,nemluví,chodící)a zvažujeme zda pořídit hafíka kterej by synovi trošku pomohl.Předem děkuji za odpověď S pozdravem Renata

Re: Dotaz

(ELVA HELP o.s., 20. 5. 2014 12:56)

Ano, je možné si požádat.
Ideální je nám napsat na andreabaja@seznam.cz

Děkujeme za důvěru.

Andrea Tvrdá

Jen néééé pejska

(Romana Hořínková, 5. 11. 2013 9:12)

Máme 8 letého syna je autista s mentální retardací a ADHD. Máme problém s tím že se děsí psů. Nikdy mu žádný nic neudělal, ale tím jak jdou k němu a chtějí si hrát ho děsí. Malého jorkšíra jsme museli po 2 dnech vrátit malý odmítal chodit po zemi a ze spaní hrozně křičel a plakal. Zvířata co nejdou k němu samy má rád(kočka,želva,křeček atd.) :))

Re: Jen néééé pejska

(ELVA HELP o.s., 20. 5. 2014 12:28)

Dobrý den.
Cílenou metodou canisterapie lze pomalu panický strach ze psů eliminovat. Tyto zkušenosti máme. Nepopíráme však, že jsme opravdu v této oblasti řádně školeni a cvičeni. Do rukou amatérského canisterapeuta bych dítě s fóbií na psy nesvěřila. Proces je opravdu opatrný a pomalý podle tempa klienta - postupná desenzibilace.
Je fajn, že má přístup ke zvířatům , která mu nevadí.
Mnoho štěstí !
Andrea Tvrdá

autista a pes

(Jindra , 19. 4. 2014 12:18)

Mám terapeutického psa se kterým docházím do zařízení.Doma mám autistu s TMR,a všimla jsem si jak ti dva komunikují.Při procházkách ho syn vodí,pes je naučený u silnice zastavit takže do ní syn nevstoupí,pes hlídá aby se ode mě nevzdálil,pokud jde doma syn tam kam nemá pes za mnou přijde,pokud není synovi dobře přijde,je toho hodně včem mi pes se synem pomáhá a jak tak můžu klidněji v noci spát.Můžu takového psa považovat za asistenčního psa pro autistu?

Re: autista a pes

(ELVA HELP o.s., 20. 5. 2014 12:24)

Zdravíme Vás! Je skvělé že takto spontánně pejsek u Vás pomáhá. To zda může pes nosit status "asistenční" rozhodují odborníci v oboru výcvku asistenčních psů. Ve většině organizací kde asistenční pejsky cvičí jsouto kynologové (osoby znalé metod výcviku psů), v naší ELVA HELP jsou to vždy kynologové spolus odborníky na danou diagnózu - tedy ve Vašem případě jde o autismus. Jen tito dovedou zodpovědně říci, zda pes vykonává pro klienta takovou službu, která jej pasuje na post psa asistenčního. - rádi se s Vámi a s Vaším pejskem setkáme.
S úctou
Andrea Tvrdá

APPA a jak ho získat

(Michaela Said, 22. 10. 2012 20:07)

Dobrý den,měla bych prosbu,mám 9 letou dceru s atypickým autismem která miluje psi.Moc nemluví a když, není jí moc rozumnět a tak bych pro ní chtěla kamaráda se kterým by mohla trávit svůj čas a trochu se otevřela a víc by komunikovala.Nikde jsem se ale nedočetla kolik takový pes stojí a jak je možné ho získat.Byla bych Vám moc vděčná za informace.Děkuji M. Said
said.michaela@seznam.cz

Re: APPA a jak ho získat

(ELVA HELP o.s., 11. 4. 2013 15:00)

Veškeré služby ELVA HELP o.s. jsou zdarma, tedy za APPA rodina neplatí. Získat jej můžete tak, že nás poptáte na email andreabaja@seznam.cz kde popíšete projevy autismu svého dítěte a Vaši představu o psovi/feně. Ozveme se Vám a budeme jednat dále. Za Tým ELVA HELP Andrea Tvrdá

Dotazník

(Petra Bečvárovská, 18. 7. 2012 18:33)

Dobrý den,
jmenuji se Petra Bečvárovská a jsem studentkou Technické univerzity v Liberci, obor Speciální pedagogika předškolního věku.
Tímto se na Vás obracím s prosbou vyplnění dotazníku týkající se autismu. Dotazník bude použit pouze na dokončení mé bakalářské práce.
Dotazník naleznete zde: http://login.oursurvey.biz/5905

Děkuji všem, kteří si na vyplnění našli čas!

Krásný den a jsem s pozdravem,
Petra Bečvárovská

Chtěli bychom APPA, jak na to?

(Gábina, 27. 4. 2012 18:58)

Dobrý den, chtěli bychom pořídit psa celé naší rodině, ale hlavně by měl být "parťákem" našemu synovi (PAS). Po přečtení vašich webovek jsem dospěla k názoru, žej jen pejsek (bez správného výcviku) by sice jistě přínosný byl, ale speciálně vycvičený by nám a našemu synovi mohl v mnohém pomoci více (a také pes pod správným vedením by si jistě zvykal lépe). Obracím se na Vás tedy s prosbou o informace, jak konkrétně bychom si mohli APPA vycvičit- kam se obrátit (jsme z Ostravy, g.mariankova@centrum.cz)
Děkuji vám GMar.

Re: Chtěli bychom APPA, jak na to?

(ELVA HELP o.s., 5. 5. 2012 8:57)

Zdravíme Vás ! Děkujeme Vám za důvěru.
APPA opravdu můžete mít prostřednictvím naší organizace. Nejprve Vás poprosím o tradiční postup - napište nám na email andreabaja@seznam.cz stručný popis Vaší představy o psím parťákovi a také něco o Vaší rodině, dále spojení na Vás (adresa, telefon, email, web, apod.). Další komunikace již povede k internímu soc. pohovoru s cílem služby APPA. Musíme vždy vycházet z Vašich individuálních potřeb vzešlých z projevů diagnózy dítěte a životnímu stylu celé rodiny.Těšíme se na kontakt s Vámi. Za tým ELVA HELP Vám přeji krásné slunečné dny.
Bc. Andrea Tvrdá.

Hledáme tým pro canisterapii

(Jirka P., 10. 11. 2011 10:21)

Dobrý den, již delší dobu hledáme k postiž.dceři (Rettův syndrom, 20 let, imobilní..) zkušený tým s větším plemenem pejska na cca 2 půlhodinové terapie dvakrát do měsíce. Jsme z Prahy 5 a rádi k Vám i přijedeme..Děkujeme i za Evču. tel.728801947, mail: jirka@rett-cz.com 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 127688
Měsíc: 3353
Den: 79